Rezidenční projekty

Nadčasová elegance ve světlých odstínech

Návrh moderního interiréru bytu ve světlých odstínech.
 Přírodní materiály, světlé odstíny béžové, pískové, stařené dřevo s nádhernou strukturou vyrytého času a sklo, to jsou navržené materiály do moderního prosluněného bytu,  které mu skvěle sedí.
Majitelé mají rádi zvířata, proto je na podlaze šedá stěrka, která odolá psím drápkům. Moderní sklo je součástí kuchyně i nábytku v obývacím prostoru.
Přírodnost a originalitu dává vliesová tapeta.

Nadčasová elegance ve světlých odstínech Nadčasová elegance ve světlých odstínech Nadčasová elegance ve světlých odstínech Nadčasová elegance ve světlých odstínech Nadčasová elegance ve světlých odstínech

Obývací pokoj s kamenem

Jedná se o rozsáhlou celkovou rekonstrukci domu s výraznou změnou dispozice. Vybouráním několika příček se celý prostor otevřel, prosvětlil a získal novou dimenzi. Přání majitelů bylo použít jako jeden z hlavních materiálů kámen. Téměř hned jsme se shodli na konceptu použitých materiálů kámen – sklo –– dřevo. Tento výběr pak provází celý interier. Kámen měl hrát hlavní roli, proto si jej majitelé jeli osobně vybrat. Výběr byl jednoznačný – svým vzhledem, originalitou a vyzařující energií je okamžitě oslovil kámen, který k nám doputoval až z Brazílie a to brazilská leštěná žula. Kámen s vnitřním geniem loci. Nádherná a věčně moderní barevná kombinace – černá – zlato-hnědá – bílá, se tak stala základní barevnou kombinací pro celý interier. Kámen – dřevo – sklo – jsou hlavní herci na tomto divadle.

Obložení kamenem se skládá ze dvou desek identických desek, které bylo třeba poměrně komplikovaným způsobem dopravit a usadit na místo. Výsledek ale stojí za to, je to pohled, který se nikdy neomezí a můžete tak donekonečna sledovat nádheru vytvořenou samotnou přírodou.

Světla jsou z hutního ručně foukaného skla, doplněné o skleněné kameny v barvách brazilské žuly, aby se liniová myšlenka zachování jednotnosti prvků nepřerušila.

Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem Obývací pokoj s kamenem

Návrh soukromého wellness

Kompletní návrh exteriéru i interiéru 
Prosklená fasáda umožňuje maximální propojení se zahradou. Posuvná okna s rámy tloušťky 5 cm prostor otevřou, který se přirozeně prolne do zahrady.   

Bar s odpočívárnou je součástí soukromého wellness, kde celému prostoru dominuje hexagonální prvek, který  se objevuje v barových poličkách, obkladech na stěně i ve tvaru osvětlení. Bar je ze stařeného dubového dřeva stejně tak i poličky. 
Na stěně je světlá šedá stěrka, kterou doplňuje originální tapeta na míru s geometrickými prvky.

Návrh soukromého wellness Návrh soukromého wellness Návrh soukromého wellness Návrh soukromého wellness

Vstupní hala

Vstupní hala navozuje příjemnou atmosféru a vzbuzuje očekávání něčeho výjimečného. Na stěně originální obklad LL Regae s příjemnou semišovou texturou doplňuje velkoformátová tapeta s motivem Eiffelovy věže.

Vstupní hala Vstupní hala Vstupní hala Vstupní hala Vstupní hala Vstupní hala

Koupelna s velkoformátovým obkladem

Koupelně vévodí designová, bíle zářící vana z litého mramoru. Stěny jsou obloženy velkoformátovou keramikou
80 x 240 cm v dekoru bílého mramoru v kontrastu s jednou tmavou stěnou vyvedenou ve stěrce kreos drapé, která imituje kámen a to břidlici. Na podlaze je keramická dlažba v dekoru dřeva, okolo vany jsou bílé dekorační kameny. Umyvadlo nese kamenná deska – z brazilské žuly. Sprchový kout je prosklený, bezvaničkový a podlahové topení zajišťuje příjemné hýčkání těla.

Koupelna s velkoformátovým obkladem Koupelna s velkoformátovým obkladem Koupelna s velkoformátovým obkladem Koupelna s velkoformátovým obkladem Koupelna s velkoformátovým obkladem Koupelna s velkoformátovým obkladem Koupelna s velkoformátovým obkladem

Moderní kuchyně

Kuchyně v moderním dekoru – bílá – dřevo s kamennou pracovní deskou. Vzdušně působí i originální světla nad kuchyňským ostrůvkem.

Moderní kuchyně Moderní kuchyně Moderní kuchyně Moderní kuchyně

Ložnice se zlatavou tapetou

Ložnice je v příjemných teplých barvách, na stěně je zlatavá tapeta z řady Iconic.

Ložnice se zlatavou tapetou Ložnice se zlatavou tapetou

Studentský pokoj

Studenský pokoj, sedačka se rozloží na dvě pohodlné postele. Designový tapeta od Marcela Wanderse vyzdobila stěny.

Studentský pokoj Studentský pokoj Studentský pokoj Studentský pokoj